Levá a pravá

Nakladatel:Raabe
Rok vydání:2015
ISBN:978-80-7496-175-5
Anotace:Pracovní sešit Levá a pravá obsahuje praktické postupy, jakými u dítěte upevníme jeho pravolevou i prostorovou orientaci. Formou cvičení pod vedením rodičů nebo učitelů si dítě upevní pojmenování rukou, prstů, naučí se základní prvky gest i gymnastiky prstů. Zároveň obsahuje další cvičení na koordinaci pohybů a procvičování jemné motoriky rukou.

Pracovní sešit je součástí ediční řady Pracujeme s levákem v předškolním věku.

Sada pracovních sešitů je praktickou pomůckou pro práci s předškolákem levákem k dovršení jeho předškolní zralosti. Rodiče předškoláků získají účinnou pomoc ve formě popisu konkrétních životních situací a postupů, jak s dítětem levákem pracovat a vychovávat jej. Texty jsou doprovázeny pracovními úkoly pro dítě, jejichž prostřednictvím se hravou formou učí orientovat v dané situaci, i návody, jakými se naučit poznávat potřeby a postupy práce leváka.
Typ:pracovní sešit
Záznam vložen:26. 01. 2016