Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Likéry od jara do zimy z našich zahrad, luk a lesů

Název:Likéry od jara do zimy z našich zahrad, luk a lesů
Autor:Oettleová
Nakladatel:Mladá fronta
Rok vydání:2018
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-204-4637-4
EAN:9788020446374
Anotace:Kniha seznamuje s nejušlechtilejšími vůněmi a chutěmi domácích likérů z ovoce, bylinek a koření. Zkušená bylinkářka Susanne Oettleová ukazuje, jak si sami můžeme jednoduše vykouzlit svůj vlastní likér ze surovin, které se nacházejí kolem nás, ve všech ročních obdobích. Představuje téměř 50 tradičních rodinných i nově vyladěných receptur na klasické i nevšední likéry, od bezového přes jedlový a ostružinový až po likéry z pečených jablek či lískových oříšků. Dává i cenné rady týkající se výběru plodů a bylinek, správného nakládání do různých druhů alkoholu a přiměřené doby a místa zrání. Především ale učí, jak si vychutnat lahodné nápoje všemi smysly, a nabízí jedinečnou inspiraci pro vlastnoruční výrobu přírodních likérů v domácí kvalitě, bez přidaných látek či konzervantů.
Záznam vložen:11. 09. 2018
Poslední aktualizace:14. 12. 2019
Fotografie: Likéry od jara do zimy z našich zahrad, luk a lesů