Úvodní stránka e-shopu   |   Publikace vydané na OU   |   Ostatní vydavatelé   |   Univerzitní předměty

Architektura a umění | Atlasy a průvodce | Audioknihy, CD | Beletrie, cestopisy, biografie | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Dětská populárně-naučná literatura | Ekonomie, management, právo | Fauna, flóra, ekologie | Filozofie, náboženství, politologie | Historie a fakta | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | PC literatura, média a komunikace | Pedagogika | Populárně-naučná literatura | Předškolní pedagogika | Přírodní vědy | Psychologie | Regionální literatura | Rozvoj osobnosti, rodina, výchova a vztahy | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Tvořivost, hobby, řemesla | Věda a technická literatura |

Logopedické deskové hry - procvičujeme hlásky R, Ř, L, C, S, Z, Č, Š, Ž

Název:Logopedické deskové hry - procvičujeme hlásky R, Ř, L, C, S, Z, Č, Š, Ž
Autor:Novotná
Nakladatel:Edika
Rok vydání:2020
Vazba:leporelo knížkové
ISBN:978-80-266-0115-9
Anotace:Dostává se vám do rukou bohatě ilustrovaná publikace, která je určena především dětem předškolního a mladšího školního věku a mohou ji využívat nejen rodiče, ale také učitelé a vychovatelé v mateřských a základních školách a speciální pedagogové. Prostřednictvím knihy můžete s dětmi procvičovat výslovnost již vyvozených hlásek netradiční zábavnou formou, která napomůže ke vzbuzení zájmu dětí. Kniha je koncipována jako soubor 4 herních plánků k upevnění hlásek L, CSZ a ČŠŽ, R, Ř. Je určena pro 2–4 hráče a ke hře budete potřebovat herní kostku a hrací figurky. A co děti na jednotlivých pláncích čeká? • Výlet do zoo – procvičení hlásky L • Návštěva poutě – procvičení hlásek CSZ a ČŠŽ • Cesta za pokladem – procvičení hlásky R • Cesta na maškarní bál – procvičení hlásky Ř Děti budou v průběhu jednotlivých her procházet pohádkovou krajinou, městem a přírodou a po cestě k cíli je čeká mnoho rozmanitých zábavných úkolů, při nichž si procvičí nejen správnou výslovnost, ale také jiné důležité schopnosti a dovednosti, mezi něž patří: rozvoj slovní zásoby, souvislého slovního vyjadřování, zrakového a sluchového vnímání, paměti, logického myšlení, početních představ a souvisejících záležitostí. V neposlední řadě se děti také dobře pobaví, a to včetně těch, které s výslovností žádné potíže nemají. A rozhodně doporučuji, aby se do hry zapojili také dospělí. Je to další možnost, jak společně strávit pár chvil, zahrát si a pobavit se. Hodně zábavy s touto knihou přeje autorka.
Záznam vložen:19. 03. 2020
Poslední aktualizace:03. 12. 2021
Fotografie: Logopedické deskové hry - procvičujeme hlásky R, Ř, L, C, S, Z, Č, Š, Ž