Logopedické hry pro větší děti

Název:Logopedické hry pro větší děti
Autor:Eichlerová, Havlíčková
Nakladatel:Portál
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-262-1394-9
Anotace:Pracovní sešit je určen pro děti především mladšího školního věku, které ještě nevyslovují správně některé hlásky. Obsahuje úkoly vhodné pro upevnění (automatizaci) v řeči již naučených (zafixovaných) hlásek. Běžná logopedická cvičení jsou většinou zajímavá pro mladší děti a nejsou poutavá pro školáky. Starší děti mohou při fixaci dané hlásky využít i čtení a psaní a současně mohou řešit náročnější úkoly. Proto jsou v knížce křížovky, osmisměrky, doplňovačky, kvízy, skrývačky, přesmyčky a další hry zaměřené na procvičení těchto hlásek a skupin: C, S, Z, CSZ, Č, Š, Ž, ČŠŽ, L, R, Ř.
Obě autorky jsou klinické logopedky s dlouholetou praxí. V Portále jim vyšlo několik logopedických knížek, Já mám v krabici cukr a krupici, Velké logopedické pexeso 1–3, Logopedické pohádky a Kouká Mína do komína nebo Logopedické hádanky.
Typ:pracovní sešit
Záznam vložen:26. 11. 2018
Poslední aktualizace:18. 09. 2020
Fotografie: Logopedické hry pro větší děti