Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Malý princ - kolibří vydání

Název:Malý princ - kolibří vydání
Autor:Antoine de Saint-Exupéry
Nakladatel:Albatros
Rok vydání:2017
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-00-04762-1
Anotace:Není pohádka jako pohádka, není princ jako princ. Tenhle je skutečně jen jeden – Malý princ, jedno z nejslavnějších děl moderní světové literatury. S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí, o odpovědnosti za ty, které máme rádi. A vůbec nezáleží na tom, odkud pocházíme: Malý princ pocházel z tak malinké planetky, že si to možná ani neumíme představit. Ale věděl, že je třeba chránit květinu, kterou vypěstoval, a že mu to přineslo větší radost než pijákovi plná láhev, podnikateli peníze a panovačnému králi nezměrná moc. Knížka vychází s původními ilustracemi autora a v novém moderním překladu Richarda Podaného.
Záznam vložen:31. 08. 2017
Poslední aktualizace:12. 12. 2019