Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Malý vědec - 240 experimentů, které můžete provádět i doma

Název:Malý vědec - 240 experimentů, které můžete provádět i doma
Autor:Senćanski
Nakladatel:Edika
Rok vydání:2017
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-266-1191-2
EAN:9788026611912
Anotace:Tato kniha je určena pro všechny, kteří si chtějí ověřit fyzikální a chemické zákony jednoduchými experimenty – ať už ve škole nebo doma. Najdete v ní pokusy přehledně rozčleněné do tematických oblastí, jako jsou: voda, rostliny, vzduch, teplo, sledování proměn, světlo, zvuk anebo třeba elektřina. Při provádění pokusů se rozhodně nudit nebudete. Zaručujeme vám, že tahle fyzika a chemie je opravdu zábavná. Vždyť některé z našich experimentů připomínají spíše kouzla než vědecké pokusy! S těmito knihami nahlédnete do tajů vědy a mnohé z toho, co se později dovíte třeba ve škole, vám bude jasnější a srozumitelnější. Budete-li pozorní, můžete potom naopak vy o lecčems poučit své rodiče, učitele či spolužáky. Zjistíte, že všechno, co se ve škole učíte, má své praktické využití, a to bývá někdy velmi zábavné. Tak tedy pozvěte své kamarády a ukažte jim, že fyzika a chemie rozhodně nejsou nudné vědy!
Záznam vložen:05. 02. 2019
Poslední aktualizace:14. 12. 2019