Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Mámo, táto, cvičte se mnou

Název:Mámo, táto, cvičte se mnou
Autor:Volná
Nakladatel:Rubico
Rok vydání:2015
ISBN:978-80-7346-189-8
Anotace:Kniha je plná zdravého pohybu, pohybových činností a aktivit, které jsou určené nejen pro volné chvíle dětí strávené s rodiči, ale také pro ty, kteří se věnují dětem, pracují s nimi, vychovávají je, vedou k pohybu. 10–20 minut cvičení denně může pro vývoj dětí znamenat velmi mnoho. V knize najdete psychomotorická cvičení určená pro práci ve skupině i s jednotlivcem s dětmi ve věku již od 3 let. Cvičení hravou formou rozvíjí pohybovou, sociální, psychickou, emocionální stránku a zároveň využívá pohybu jako výchovného prostředku. Cvičení je možné dětem nabídnout přímo ve školkách, školách v rámci klasické tělesné výchovy, zdravotní tělesné výchovy, pohybového kroužku, v družině, v zájmovém klubu, v oddíle, na táboře, přímo v rodině nebo v rámci výuky jiných vyučovacích předmětů, kdykoli je vhodná chvíle.
Záznam vložen:29. 09. 2016
Poslední aktualizace:14. 12. 2019
Fotografie: Mámo, táto, cvičte se mnou