Manuál k tréninku řeči lidského těla

Název:Manuál k tréninku řeči lidského těla
Autor:Valenta
Nakladatel:Aisis
Rok vydání:2004
ISBN:80-239-2575-X
Anotace:Publikace přináší informace o tom, jak lze zdokonalovat žáky, studenty i vzdělávající se dospělé v oblasti neverbální komunikace - důležitého tématu osobnostní a sociální výchovy.Obsahuje na 160 her a praktických cvičení pro trénink řeči těla, velmi podrobné přehledy cílů výuky neverbální komunikace, přehledy typů metod (pantomimy, reálné situace, video-metody apod.) a popisy základních principů aktivní výuky tohoto tématu (jak formulovat instrukce, jak vést reflexe atd.). To vše na pozadí vybraných základních informací o podstatě lidského (tělově-komunikačního) chování, o chování autentickém i hraném, o znacích v řeči těla (mimické, gestické atd.). Publikace obsahuje i kapitolu o kompetencích pro vyučování řeči těla.Text je určen učitelům prvního stupně, občanské a rodinné výchovy, pedagogům osobnostní a sociální výchovy, dramatické výchovy, pedagogům volného času, sociálním pedagogům, lektorům vzdělávání dospělých apod.
Záznam vložen:22. 02. 2008
Poslední aktualizace:18. 09. 2020
Fotografie: Manuál k tréninku řeči lidského těla