Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Manuál pro milovníka kávy

Název:Manuál pro milovníka kávy
Autor:Easto
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-271-0640-0
Anotace:Autorka si s vysvětlováním, co všechno příprava chutné kávy obnáší, co je k tomu zapotřebí, dala neskutečnou práci a její výsledek stojí opravdu za to. O tom ostatně svědčí ohlasy a ocenění, které za knihu dostává.
Dozvíte se například, co vše ovlivňuje kvalitu kávy, její sílu, hořkost, a naučíte se kávu správně kupovat, mlít, dávkovat, zalévat. Poučíte se o různých druzích kávy, které si můžete uvařit, a postupně se vyznáte v celé hitparádě nejrůznějších mlýnků, kávovarů, filtrů, konvic a dalších pomůcek, které nabízí náš trh. A nejen vyznat, vy se je naučíte i správně používat!
Poznáte, jaké druhy kávy se pěstují, čím se od sebe navzájem odlišují, odkud se dovážejí. Budete umět rozlišovat jejich vlastnosti, aroma, chutě a příchutě. A na závěr se naučíte všelijaké triky, když se něco nepovede, uvařená káva je příliš slabá, nebo naopak příliš hořká, nebo se vám prostě povedlo koupit nekvalitní produkt.
Na vše má tato kniha radu a vy díky ní budete mít požitek z pití kávy daleko větší než dříve.
Záznam vložen:25. 05. 2018
Poslední aktualizace:14. 12. 2019