Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Manuál thajských masáží

Název:Manuál thajských masáží
Autor:Mercati
Nakladatel:Anag
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-7554-173-4
Anotace:Mezinárodně uznávaná odbornice na thajskou masáž a techniku Tui-Na vás v této knize naučí, jak uvolnit svalové napětí, jak se zbavit stresu a zmírnit bolesti díky thajské práci s tělem.Odhalte kouzlo thajských masáží a přizpůsobte je vlastním potřebámThajská masáž je sestava protahování doplněná jemným tlakem vytvářeným dlaněmi, palci, lokty, koleny a nohama. Popis jednotlivých technik je obohacen o barevné fotografie. Pomocí rad uvedených v knize, si budete moci sestavit vlastní masážní sestavu tak, aby vyhovovala vašim specifickým potřebám.Zpracování knihyManuál thajských masáží je rozdělen do tří částí – první část je úvodem do koncepce a historie thajské masáže a jsou zde popsány části těla, kterých se týká, druhá část obsahuje popis sestavy seřazené podle částí těla a třetí část ukazuje, jak lze tento program přizpůsobit na míru a začlenit jej do své každodenní rutiny. Tento manuál je vhodný jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří již mají nějaké zkušenosti.
Záznam vložen:07. 02. 2019
Poslední aktualizace:12. 12. 2019