OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Mezinárodní studentské psychologické dny 2017 - CD

Název:Mezinárodní studentské psychologické dny 2017 - CD
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2017
Formát:CD
Vazba:CD
ISBN:978-80-7464-931-8
Anotace:Obsahem sborníku příspěvků ze 17. ročníku mezinárodní studentské vědecké konference a 18. ročníku celoslovenské konference ŠVOČ jsou příspěvky prezentované studenty psychologie z České republiky a Slovenské republiky. Konference Mezinárodní studentské psychologické dny 2017 se konala ve dnech 26. – 27. dubna 2017 na Katedře psychologie Filozofické fakulty Ostravské univerzity. Na celkem tři sta dvanácti stranách sborník obsahuje celkem osmnáct soutěžních příspěvků, z toho jedenáct v bakalářské sekci a sedm v sekci magisterské. Odborné příspěvky, které prošly před jejich publikací recenzním řízením dvěma nezávislými recenzenty, sestávají výhradně z výzkumných studií. Studie jsou jak originální tak replikační (nebo alespoň inspirovány zahraničními studiemi), patrný je také podíl experimentálních studií.
Typ:CD
Záznam vložen:10. 04. 2018