Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Naší reoublice je 100 let

Název:Naší reoublice je 100 let
Autor:Martínek
Nakladatel:Fragment
Rok vydání:2018
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-253-3875-9
Anotace:V roce 2018 oslavíme sto let od založení naší republiky. Za tu dobu ušla velmi dlouhou cestu, na které ji provázely vzestupy i pády, prohry i vítězství. Všechny tyto události a skutky se zapsaly do historie a vytvořily základ pro to, čím je naše republika dnes. Pojďme si proto připomenout vše důležité, co se za uplynulých sto let odehrálo. Zavzpomínejme na to, co jsme dokázali vybudovat, ale i zničit. Připomeňme si, kde máme kořeny a inspirujme se tím, co nás proslavilo ve světě. • historie vzniku státu od roku 1918 do roku 2018 • státní uspořádání • přelomové okamžiky • symboly naší země • hospodářské, kulturní, sportovní a vědecké úspěchy • slavní Češi a Češky … a spousta dalších informací, které by měl každý o své zemi znát a vědět.
Záznam vložen:24. 10. 2018
Poslední aktualizace:09. 12. 2019