Momentálně nepřijímáme objednávky - e-shop funguje v omezeném režimu do 16. ledna 2022.

Úvodní stránka e-shopu   |   Publikace vydané na OU   |   Ostatní vydavatelé   |   Univerzitní předměty

Architektura a umění | Atlasy a průvodce | Audioknihy, CD | Beletrie, cestopisy, biografie | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Dětská populárně-naučná literatura | Ekonomie, management, právo | Fauna, flóra, ekologie | Filozofie, náboženství, politologie | Historie a fakta | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | PC literatura, média a komunikace | Pedagogika | Populárně-naučná literatura | Předškolní pedagogika | Přírodní vědy | Psychologie | Regionální literatura | Rozvoj osobnosti, rodina, výchova a vztahy | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Tvořivost, hobby, řemesla | Věda a technická literatura |

Objevte své proč

Název:Objevte své proč
Podtitul:Jak najít smysl pro sebe i svůj tým
Autor:Sinek Simon
Nakladatel:Jan Melvil Publishing
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-7555-044-6
Anotace:Knihy Simona Sineka Začněte s PROČ a Lídři jedí poslední přiměly již miliony čtenářů, aby změnili pohled na všechno, co dělají – v osobním i pracovním životě. Díky nim se i u nás mění profesionální motivace a firemní kultura už několik let k lepšímu. Kniha Objevte své PROČ navazuje tam, kde Začněte s PROČ skončila. Ukáže vám, jak uplatnit Sinekovy poznatky v praxi – jak opravdu najít ve své práci inspiraci a zároveň nadchnout ostatní.

V knize, která je současně cvičebnicí, najdete konkrétní postupy, úkoly a tipy pro jednotlivé fáze procesu objevování vašeho osobního a týmového PROČ. A také odpovědi na různé palčivé otázky:

Co mám dělat, když moje zaměstnání neodpovídá mému PROČ?
Co když se moje PROČ podobá PROČ mého konkurenta?
Mohu mít víc než jedno PROČ?
Co když se náš tým nedokáže shodnout na společném PROČ?
Nezáleží na tom, zda jste právě nastoupili do svého prvního zaměstnání, jestli jste vedoucím týmu nebo dlouholetým ředitelem firmy. Návody a cvičení v této knize vám pomohou na cestě k trvalému úspěchu a pocitu naplněnosti.
Záznam vložen:29. 03. 2021
Poslední aktualizace:16. 01. 2022