Vzhledem k opatření rektora ohledně koronaviru jsme uzavřeli prodejnu a v těchto dnech není možné si osobně vyzvedávat objednané zboží. Vzhledem k současné situaci je až do odvolání zboží odesíláno pouze v pondělky a ve čtvrtky. Děkujeme za pochopení.

Ostrava Journal of English Philology vol.11, No 2/2019

Název:Ostrava Journal of English Philology vol.11, No 2/2019
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2019
ISSN:1803-8174
Anotace:Ostrava Journal of English Philology je recenzovaným odborným časopisem, který svůj prostor poskytuje původním příspěvkům z oblasti anglické filologie. Skládá se z lingvistické a translatologické části, části zaměřené na literaturu a kulturu anglicky mluvících zemí a části věnované knižním recenzím a informacím o konferencích a jiných důležitých událostech se vztahem k oboru anglické filologie. Příspěvky jsou publikovány v angličtině a češtině. První číslo časopisu vyšlo v září 2009, od roku 2010 vychází časopis dvakrát ročně. Časopis je vydáván Filozofickou fakultou Ostravské univerzity v Ostravě a přijímá příspěvky českých i zahraničních badatelů. Časopis Ostrava Journal of English Philology patří k registrovaným odborným časopisům (s registračním číslem MK ČR E 19471).
Typ:časopis
Záznam vložen:18. 02. 2020