Úvodní stránka e-shopu   |   Publikace vydané na OU   |   Ostatní vydavatelé   |   Univerzitní předměty

Architektura a umění | Atlasy a průvodce | Audioknihy, CD | Beletrie, cestopisy, biografie | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Dětská populárně-naučná literatura | Ekonomie, management, právo | Fauna, flóra, ekologie | Filozofie, náboženství, politologie | Historie a fakta | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | PC literatura, média a komunikace | Pedagogika | Populárně-naučná literatura | Předškolní pedagogika | Přírodní vědy | Psychologie | Regionální literatura | Rozvoj osobnosti, rodina, výchova a vztahy | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Tvořivost, hobby, řemesla | Věda a technická literatura |

Ostrava Journal of English Philology vol. 12 no.2/2020

Název:Ostrava Journal of English Philology vol. 12 no.2/2020
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2020
Číslo časopisu:2
ISSN:1803-8174
Anotace:Ostrava Journal of English Philology je recenzovaným odborným časopisem, který svůj prostor poskytuje původním příspěvkům z oblasti anglické filologie. Skládá se z lingvistické a translatologické části, části zaměřené na literaturu a kulturu anglicky mluvících zemí a části věnované knižním recenzím a informacím o konferencích a jiných důležitých událostech se vztahem k oboru anglické filologie. Příspěvky jsou publikovány v angličtině a češtině. První číslo časopisu vyšlo v září 2009, od roku 2010 vychází časopis dvakrát ročně. Časopis je vydáván Filozofickou fakultou Ostravské univerzity v Ostravě a přijímá příspěvky českých i zahraničních badatelů. Časopis Ostrava Journal of English Philology patří k registrovaným odborným časopisům (s registračním číslem MK ČR E 19471).

Abstrakt:
Ostrava Journal of English Philology is a peer-reviewed scholarly journal that provides a space for the original articles in the field of English philology. The first issue was published in September 2009 and from 2010 the journal is published bi-annually. It consists of a linguistics section, a section focusing on the literature and culture of English-speaking countries, and a section devoted to book reviews, calls for papers, and announcements of upcoming conferences and other events. Articles are published in English and Czech. The journal is published by the Faculty of Arts of the University of Ostrava. It is open to contributions from scholars not only from the Czech Republic but also from abroad. The Ostrava Journal of English Philology is an officially registered periodical (Czech Ministry of Culture, registration number MK ČR E 19471).
Typ:časopis
Záznam vložen:21. 12. 2020
Poslední aktualizace:03. 12. 2021
Fotografie: Ostrava Journal of English Philology vol. 12 no.2/2020 Ostrava Journal of English Philology vol. 12 no.2/2020 Ostrava Journal of English Philology vol. 12 no.2/2020