Personalistika v řízení školy

Nakladatel:Wolters Kluwer
Rok vydání:2012
ISBN:978-80-7357-901-2
Anotace:Publikace Personalistika v řízení školy představuje zajímavé a užitečné obohacení současné odborné literatury věnované personální práci (řízení lidských zdrojů), když v souladu s platnými právními předpisy (zejména zákoníkem práce nebo zákonem o zaměstnanosti, podobně jako školským zákonem nebo zákonem o pedagogických pracovnících), aplikuje moderní zásady a postupy řízení a vedení lidí v organizaci na řízení a vedení zaměstnanců (pedagogických i nepedagogických pracovníků) ve školách.

Publikaci je možné doporučit nejen vedoucím pracovníkům ve veřejném školství, ale všem, kteří mají zájem o pochopení širších souvislostí problematiky personalistiky v řízení školy, neboť se jedná o první ucelený pohled na tuto problematiku v současném českém prostředí, jehož předností je srozumitelný a poučný výklad doplněný výstižnými a názornými příklady.
Záznam vložen:29. 01. 2015
Poslední aktualizace:18. 09. 2020