OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Pěstujeme rostliny na balících slámy

Název:Pěstujeme rostliny na balících slámy
Autor:Busche
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-271-0687-5
Anotace:Pokud chcete využít výhod, které balíky slámy při pěstování nejrůznějších rostlin poskytují, měli byste se nejdříve intenzivně danou tematikou zabývat a provést i nějaké přípravy. Musíte si ujasnit, kolik místa máte vlastně k dispozici, které rostliny byste rádi pěstovali a kam balíky slámy umístíte.

Je dobré začít otázkou, zda si chcete jenom na nějakém menším záhonku z balíků slámy tento způsob pěstování vyzkoušet, nebo jestli to celé chcete pojmout velkoryseji. Krásně osázené slámové záhonky například v bednách od ovoce nebo v proutěné košících na balkoně či terase vypadají opravdu nádherně. Proto si nejprve tuto knihu v klidu přečtěte, protože vám při rozhodování hodně pomůže. Samozřejmě ale můžete uplatnit i svou vlastní kreativitu, možností nabízí tento způsob zahradničení skutečně dost!
Záznam vložen:10. 04. 2018
Poslední aktualizace:17. 07. 2018
Fotografie: Pěstujeme rostliny na balících slámy
social hub