Pracovní sešit předškoláka 4-7 let

Nakladatel:CPress
Rok vydání:2011
ISBN:978-80-251-2806-0
Anotace:Pracovní sešit předškoláka je věnován všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a učitelkám mateřských škol. Nástup dítěte do školy je velmi důležitým mezníkem v jeho životě a pracovní sešit, který právě držíte v rukou, může dítěti poskytnout první ucelené základy pro jeho další učení a vzdělávání. Obsahuje soubor cvičení, které jsou zaměřeny k rozvoji schopností a dovedností, které dítě potřebuje k úspěšnému a radostnému nástupu do školy a uspokojí touhu a snahu dítěte hledat a nalézat. Rozmanitá cvičení dítěti pomohou zvládnout základy čtení, psaní a počítání. Díky tomu pro něj bude start ve škole jednodušší. Předpokladem při plnění jednotlivých úkolů je vzbudit přirozený zájem dítěte, spolupracovat s ním a respektovat jeho individuální schopnosti. K práci bude dítě potřebovat tužku, pastelky a láskyplnou a trpělivou pomoc vás, dospělých. Uvidíte, kolik radosti a spokojenosti přinese dítěti každý dobře vyřešený úkol!
Typ:pracovní sešit
Záznam vložen:31. 08. 2017