Úvodní stránka e-shopu   |   Publikace vydané na OU   |   Ostatní vydavatelé   |   Univerzitní předměty

Architektura a umění | Atlasy a průvodce | Audioknihy, CD | Beletrie, cestopisy, biografie | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Dětská populárně-naučná literatura | Ekonomie, management, právo | Filozofie, náboženství, politologie | Historie a fakta | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | PC literatura, média a komunikace | Pedagogika | Populárně-naučná literatura | Předškolní pedagogika | Psychologie | Regionální literatura | Rozvoj osobnosti, rodina, výchova a vztahy | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Tvořivost, hobby, řemesla | Věda a technická literatura |

Průvodce publikacemi Klubu přátel hornického muzea v Ostravě

Název:Průvodce publikacemi Klubu přátel hornického muzea v Ostravě
Autor:Klepek Oldřich
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2013
Původní cena:100,- Kč
ISBN:978-80-7464-383-5
Anotace:Bibliografie mapuje všech 55 titulů, vydaných v letech 1988-2012 Klubem přátel hornického muzea v Ostravě. Prostřednictvím standardizovaných hesel seznamuje uživatele se základními informacemi o jednotlivých publikacích, jejich autorech, obsahu, vzhledu, nákladu a vazbě na ostravsko-karvinský revír, primárně na hornictví. Součástí publikace je i úvodní slovo a ediční poznámka, které zjednodušuje orientaci v bibliografii.

This Guide takes the form of anannotated bibliography and gives details of 55 of the Friends of the Ostrava Mining Museum Club’s publications dating form the period 1988–2012. The Guide contains bibliographical data, each of the entriesin cludes a brief summay of the subject matter of the publication details of the format, contents the number of copies printed etc. in connection with Ostrava-Karviná coalfield. Publication contents introduction and notes of editor-in-chief.
Záznam vložen:03. 12. 2013
Poslední aktualizace:26. 11. 2021