Vzhledem k opatření rektora ohledně koronaviru jsme uzavřeli prodejnu a v těchto dnech není možné si osobně vyzvedávat objednané zboží. Vzhledem k současné situaci je až do odvolání zboží odesíláno pouze v pondělky a ve čtvrtky. Děkujeme za pochopení.

Psychologie a její kontexty č. 1/2019

Název:Psychologie a její kontexty č. 1/2019
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2019
ISSN:1805-9023
Anotace:Časopis Psychologie a její kontexty je recenzovaný odborný psychologický časopis, který uveřejňuje původní články, recenze, aktuální informace, předběžná metodologická sdělení apod. Cílem je jednak poskytnout psychologům i autorům z příbuzných vědních oblastí platformu k veřejné prezentaci svých poznatků z výzkumu, názorů do diskuse i dojmů z přečtené odborné literatury, jednak dát možnost odborné veřejnosti seznámit se s těmito výsledky a názory. Časopis je vydáván Filozofickou fakultou Ostravské univerzity v Ostravě dvakrát ročně a přijímá příspěvky českých i zahraničních badatelů.
Typ:časopis
Záznam vložen:11. 03. 2020