Revoluce v podnikání

Rok vydání:2015
Původní cena:249,- Kč
ISBN:978-80-247-5421-5
Anotace:Právě TEĎ začíná éra podnikatelů – nenechte si ujet vlak!

Svět vstupuje do nové epochy: doby podnikatelů, činorodých majitelů malých firem a flexibilních inovátorů.
Těžkopádné dinosaury průmyslové éry pomalu ale jistě překonávají hbité start-upy, ambiciózní malé společnosti a autoři technických inovací. Je na čase přestat se dřít. Získejte svobodu, vydejte se za svými sny a zbohatněte na tom, co vás baví.
Kniha Revoluce v podnikání vám pomůže osvojit si přístup úspěšného podnikatele. Ukáže vám lepší způsob myšlení, navazování kontaktů i vydělávání peněz. Úspěšný podnikatel Daniel Priestley vám prozradí svůj recept, jak se v dnešní skvělé době naladit na notu probíhajících změn a dosáhnout fenomenálního úspěchu. Recept, který se už mnohokrát v praxi osvědčil.

Zjistíte, jak se propracovat až do „podnikatelského ráje“ – stavu, kdy děláte to, co vás skutečně baví, děláte to na výbornou a dostáváte za to štědrou odměnu.
Záznam vložen:17. 03. 2015
Poslední aktualizace:18. 02. 2019