Rozumím sobě, poznávám ostatní

Nakladatel:Raabe
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-7496-296-7
Anotace:Publikace je věnována zejména dětem předškolního věku a mladšího školního věku, ale také jejich pedagogům a rodičům. Zaměřuje se na rozvoj emoční a sociální stránky dítěte, jeho orientaci ve vztazích s dospělými i vrstevníky ve skupině. Poznáváním sebe sama, porozuměním sobě, svým emocím, se děti hravými aktivitami učí porozumět životu kolem sebe, odlišnostem mezi lidmi, empatii a respektu.
Publikace ROZUMÍM SOBĚ, POZNÁVÁM OSTATNÍ s podtitulem Nácvik emočních a sociálních dovedností dětí v předškolním a mladším školním věku je tu pro všechny děti ve věku 5–8 let s různou mírou obtíží v orientaci v emočně-sociálních dovednostech, například děti s SVP, ADHD nebo děti nadprůměrně nadané. A samozřejmě pro jejich pedagogy a rodiče, kteří budou dětem respektujícími průvodci.
Typ:pracovní sešit
Záznam vložen:27. 03. 2017