Rozvíjíme city, vůli, sebepojetí a komunikaci dětí

Název:Rozvíjíme city, vůli, sebepojetí a komunikaci dětí
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Raabe
Rok vydání:2015
ISBN:978-80-7496-189-2
Anotace:Publikace Rozvíjíme city, vůli, sebepojetí a komunikaci dětí poslouží jako užitečná příručka k výuce vzdělávací oblasti Dítě a jeho psychika a její podoblasti Sebepojetí, city, vůle a také vzdělávací oblasti Dítě a ten druhý nejen v mateřských školách.

Vedle potřebného metodického zázemí nabízí spoustu originálních námětů a zábavných aktivit, které jsou ověřeny praxí a garantovány editorským kolektivem z řad odborníků na před- školní výchovu a vzdělávání. I přes větší zaměření k vybraným vzdělávacím oblastem neztrácejí činnosti svůj integrovaný charakter a přispívají k celostnímu rozvoji dítěte.

Publikace vychází jako součást ediční řady Rozvíjíme dítě v jednotlivých oblastech před- školního vzdělávání, která si klade za cíl přinést učitelkám a učitelům v mateřských školách, ale také rodičům množství hravých a inspirativních námětů s metodickou podporou pro správný rozvoj dětí předškolního věku.
Záznam vložen:25. 01. 2016
Poslední aktualizace:17. 02. 2019
Fotografie: Rozvíjíme city, vůli, sebepojetí a komunikaci dětí