Soukromá a firemní mateřská školka od a do z

Název:Soukromá a firemní mateřská školka od a do z
Autor:Pemová, Ptáček
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2013
ISBN:978-80-247-4699-9
Anotace:Publikace ukazuje čtenáři, že založit školku – ať již soukromou, firemní nebo jinou formu předškolního zařízení, nemusí být vůbec obtížné. Tým zkušených a vzdělaných autorů z oblasti pedagogiky, psychologie, práva, ekonomie a sociálních věd vysvětluje problematiku krok po kroku, nabízí možná řešení, upozorňuje na dílčí problémy, a představuje tak komplexního průvodce založením, ale provozem soukromého nebo firemního předškolního zařízení. Publikace je doplněna řadou příloh a vzorů potřebných žádostí, smluv a podání, ale též o několik konkrétních případových studií úspěšné realizace soukromého předškolního zařízení. Kniha je tak nezbytným rádcem a manuálem pro všechny, kteří o zřízení takového předškolního zařízení uvažují, ale ty, kteří ho již provozují.
Záznam vložen:30. 09. 2013
Poslední aktualizace:18. 02. 2019
Fotografie: Soukromá a firemní mateřská školka od a do z