Úvodní stránka e-shopu   |   Publikace vydané na OU   |   Ostatní vydavatelé   |   Univerzitní předměty

Architektura a umění | Atlasy a průvodce | Audioknihy, CD | Beletrie, cestopisy, biografie | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Dětská populárně-naučná literatura | Ekonomie, management, právo | Fauna, flóra, ekologie | Filozofie, náboženství, politologie | Historie a fakta | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | PC literatura, média a komunikace | Pedagogika | Populárně-naučná literatura | Předškolní pedagogika | Přírodní vědy | Psychologie | Regionální literatura | Rozvoj osobnosti, rodina, výchova a vztahy | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Tvořivost, hobby, řemesla | Věda a technická literatura |

Vlastivědná knížka pro vzpomínání a procvičování paměti

Název:Vlastivědná knížka pro vzpomínání a procvičování paměti
Autor:Cingrošová, Dvořáková
Nakladatel:Portál
Rok vydání:2016
ISBN:978-80-262-1125-9
Anotace:Praktická interaktivní kniha pro seniory navazuje na oblíbenou Knížku pro vzpomínání a procvičování paměti, kterou vydal Portál v roce 2014. Propojuje tvořivou práci se vzpomínkami s trénováním paměti a zábavným způsobem odráží důležité události z historie našich krajů, slavné rodáky a občany, zeměpis, tradice a zvyky. Správné odpovědi jsou vždy zařazené na konec tématu. Knihu ocení profesionálové ve zdravotnických a sociálních zařízeních a službách, rodinní pečovatelé, příbuzní, přátelé, dobrovolníci, ale i sami senioři, dlouhodobě nemocní či lidé s handicapem.
Klára Cingrošová pracuje jako koordinátorka volnočasových aktivit pro seniory v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi, působí i na oddělení lůžek následné péče brandýské nemocnice. Má dlouhodobou zkušenost s aktivizací seniorů, absolvovala řadu kurzů a výcviků zaměřených na práci se seniory.
Klára Dvořáková pracuje v Hospici Dobrého Pastýře v Čerčanech jako aktivizační a sociální pracovnice. Působila jako dobrovolník u dlouhodobě nemocných pacientů. Absolvovala řadu kurzů zaměřených na práci se seniory a s dlouhodobě nemocnými.
Záznam vložen:21. 11. 2016
Poslední aktualizace:03. 12. 2021
Fotografie: Vlastivědná knížka pro vzpomínání a procvičování paměti