OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihkupectví > E-shop Univerzitního knihkupectví

Atlasy a průvodce | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Ekonomie, management, právo a počítačová literatura | Filozofie, náboženství, politologie | Historie | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | Matematika a přírodní vědy | Ostatní | Pedagogika | Předškolní pedagogika | Psychologie | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Umění, architektura, tvořivost |

Vybrané kapitoly civilní ochrany

Název:Vybrané kapitoly civilní ochrany
Autor:Smetana
Nakladatel:Lékařská fakulta OU
Rok vydání:2007
Původní cena:330,- Kč
ISBN:978-80-7368-233-0
Anotace:Tento text je určen pro doplnění základních znalostí o pojmu civilní ochrana. Neklade si za cíl dopodrobna sdělovat obsahy jednotlivých úkolů a části v rámci civilní ochrany, jen ukázat, že civilní ochrana není už dnes "jen" otázka krytů a ochranných masek. Celý obsah této knihy je navržen tak, aby zdůrazňoval potřebu pomoci obyvatelstvu při různých průmyslových haváriích, humanitárních a přírodních katastrofách. Události z nedávné doby, jakými byly povodně, vlny tsunami, ničivá zemětřesení apod. jasně ukázaly, že občané potřebují podat pomocnou ruku nejen v době války, tak jak to prezentovala "stará filozofie" civilní ochrany, ale také v dobách mimo válečných konfliktů. Oblast civilní ochrany je velmi rychle se rozvíjející problematikou a jistě si zaslouží Vaší pozornost. Doufám, že tato kniha splní své poslání a pomůže změnit některé zažité pohledy na možnosti a obsah pojmu "civilní ochrana".
Typ:skripta
Záznam vložen:22. 05. 2007