Momentálně nepřijímáme objednávky - e-shop funguje v omezeném režimu do 16. ledna 2022.

Úvodní stránka e-shopu   |   Publikace vydané na OU   |   Ostatní vydavatelé   |   Univerzitní předměty

Architektura a umění | Atlasy a průvodce | Audioknihy, CD | Beletrie, cestopisy, biografie | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Dětská populárně-naučná literatura | Ekonomie, management, právo | Fauna, flóra, ekologie | Filozofie, náboženství, politologie | Historie a fakta | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | PC literatura, média a komunikace | Pedagogika | Populárně-naučná literatura | Předškolní pedagogika | Přírodní vědy | Psychologie | Regionální literatura | Rozvoj osobnosti, rodina, výchova a vztahy | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Tvořivost, hobby, řemesla | Věda a technická literatura |

X. sjezd českých historiků, svazek III., Ostrava 14.-16.9.2011

Název:X. sjezd českých historiků, svazek III., Ostrava 14.-16.9.2011
Autor:Kolektiv
Nakladatel:Filozofická fakulta OU
Rok vydání:2013
Původní cena:110,- Kč
ISBN:978-80-7464-351-4
Anotace:Publikace obsahuje 13 příspěvků sekce E z X. sjezdu českých historiků v Ostravě (14.–16. 9. 2011), která se věnovala historické kultuře a výuce dějepisu v současné české společnosti. Jednotlivé příspěvky se zabývaly současným stavem českého školství jako celku, způsobem výzkumu dějepisných znalostí studentů a jejich interpretací, propojení středoškolské výuky dějepisu s projektovou výukou, způsobem vzdělávání budoucích učitelů dějepisu a dalším s didaktikou dějepisu spojeným tématům.

Abstract:

Publication contains thirteen papers from Session E of the Tenth Convenion of Czech Historians in Ostrava (14.–16. 9. 2011) dedicating to Historical culture and historical education in contemporary Czech society. Papers focus on contemporary situation of Czech history education, on empiric research of didactics of history and on ways of making history more attractive to pupils and teachers, on connection between history teaching and various projects, on ways of training future history teachers etc.
Typ:sborník
Záznam vložen:08. 10. 2013